DEHR33D392KB4B
DEHR33D392KB4B Murata Electronics North America
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3900PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0039uF 2000 Volts 0.1.
Інші пропозиції DEHR33D392KB4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D392KB4B DEHR33D392KB4B Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0039uF 2000 Volts 0.1