DEHR33D471KN3A
DEHR33D471KN3A Murata Electronics
Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 2KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 2KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції DEHR33D471KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D471KN3A DEHR33D471KN3A Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 470pF 2000volts R 10%