DEHR33D561KN3A
DEHR33D561KN3A Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 560pF 2000 Volts 10%
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 2KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 560 pF.
Інші пропозиції DEHR33D561KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D561KN3A DEHR33D561KN3A Виробник : Murata Electronics Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf Description: CAP CER 560PF 2KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 560 pF