DEHR33D681KA3B
DEHR33D681KA3B Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 680pF 2000volts R 10%
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 680 pF.
Інші пропозиції DEHR33D681KA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D681KA3B DEHR33D681KA3B Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 680PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 680 pF