DEHR33F151KP3A
DEHR33F151KP3A Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors .3LS 151PF3.15KV 10%
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 150 pF.
Інші пропозиції DEHR33F151KP3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33F151KP3A DEHR33F151KP3A Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 150PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 150 pF