DEHR33F182KA3B
DEHR33F182KA3B Murata Electronics
DEx_Part_Numbering.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1800PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 1800 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1800PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 1800 pF.
Інші пропозиції DEHR33F182KA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33F182KA3B DEHR33F182KA3B Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 1800pF 3150volts R 10%