DEJE3E2102ZC3B
DEJE3E2102ZC3B Murata Electronics
product-75483.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 250Volts -20% to 80%
на замовлення 1437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJE3E2102ZC3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2102ZC3B DEJE3E2102ZC3B Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL