DEJE3E2102ZN2A
DEJE3E2102ZN2A Murata Electronics
product-67856.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 250Volts -25% to 80%
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJE3E2102ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2102ZN2A DEJE3E2102ZN2A Виробник : Murata Electronics North America DEJE3E2102ZN2A.pdf Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL