DEJE3E2102ZP3A
DEJE3E2102ZP3A Murata Electronics North America
DEJE3E2102ZP3A.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJE3E2102ZP3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2102ZP3A DEJE3E2102ZP3A Виробник : Murata Electronics product-71509.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 250Volts -25% to 80%