DEJE3E2222ZA3B
DEJE3E2222ZA3B Murata Electronics
product-72298.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0022uF 250Volts -20% to 80%
на замовлення 1747 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJE3E2222ZA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2222ZA3B DEJE3E2222ZA3B Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL