DEJE3E2222ZN2A
DEJE3E2222ZN2A Murata Electronics
product-69434.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0022uF 250Volts -25% to 80%
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJE3E2222ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2222ZN2A DEJE3E2222ZN2A Виробник : Murata Electronics North America DEJE3E2222ZN2A.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL