DEJE3E2332ZA3B
DEJE3E2332ZA3B Murata Electronics
product-69466.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 250Volts -25% to 80%
на замовлення 969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJE3E2332ZA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2332ZA3B DEJE3E2332ZA3B Виробник : Murata Electronics North America DEJE3E2332ZA3B.pdf Description: CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL