DEJE3E2332ZB3B
DEJE3E2332ZB3B Murata Electronics North America
DEJE3E2332ZB3B.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJE3E2332ZB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2332ZB3B DEJE3E2332ZB3B Виробник : Murata Electronics product-51449.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 250Volts -25% to 80%