DEJE3E2332ZN2A
DEJE3E2332ZN2A Murata Electronics North America
DEJE3E2332ZN2A.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJE3E2332ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2332ZN2A DEJE3E2332ZN2A Виробник : Murata Electronics product-75537.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 250Volts -25% to 80%