DEJE3E2472ZN2A
DEJE3E2472ZN2A Murata Electronics North America
DEJE3E2472ZN2A.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJE3E2472ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJE3E2472ZN2A DEJE3E2472ZN2A Виробник : Murata Electronics product-72361.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -25% to 80%