DEJF3E2103ZB3B
DEJF3E2103ZB3B Murata Electronics
product-73521.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.01uF 250volts F +80-20%
на замовлення 1009 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJF3E2103ZB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2103ZB3B DEJF3E2103ZB3B Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL