DEJF3E2103ZN2A
DEJF3E2103ZN2A Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.01uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJF3E2103ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2103ZN2A DEJF3E2103ZN2A Виробник : Murata Electronics product-74618.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.01uF 250Volts -25% to 80%