DEJF3E2472ZA3B
DEJF3E2472ZA3B Murata Electronics
product-69575.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -20% to 80%
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJF3E2472ZA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2472ZA3B DEJF3E2472ZA3B Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL