DEJF3E2472ZB3B
DEJF3E2472ZB3B Murata Electronics
product-74643.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 4700pF 250VAC F +80-20%
на замовлення 1784 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJF3E2472ZB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2472ZB3B DEJF3E2472ZB3B Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL