DEJF3E2472ZN2A
DEJF3E2472ZN2A Murata Electronics
product-69607.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -25% to 80%
на замовлення 1320 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DEJF3E2472ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2472ZN2A DEJF3E2472ZN2A Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL