DEJF3E2472ZN3A
DEJF3E2472ZN3A Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -25% to 80%.
Інші пропозиції DEJF3E2472ZN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEJF3E2472ZN3A DEJF3E2472ZN3A Виробник : Murata Electronics product-51573.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250Volts -25% to 80%