Продукція > KOA > DEL-RK73B2ATTD101J.
DEL-RK73B2ATTD101J.
DEL-RK73B2ATTD101J. KOA
rk73b.pdf
Виробник: KOA
Description: KOA - DEL-RK73B2ATTD101J. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/K
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RK73B Series
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 200034 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 599
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KOA - DEL-RK73B2ATTD101J. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/K, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RK73B Series, productTraceability: No, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEL-RK73B2ATTD101J. DEL-RK73B2ATTD101J. Виробник : KOA rk73b.pdf Description: KOA - DEL-RK73B2ATTD101J. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RK73B Series
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Produktbreite: 1.25mm