Продукція > KOA > DEL-SG73P1JTTD1000F.
DEL-SG73P1JTTD1000F.
DEL-SG73P1JTTD1000F. KOA
sg73p.pdf
Виробник: KOA
Description: KOA - DEL-SG73P1JTTD1000F. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Überspannungsschutz
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 100ppm/K
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SG73P Series
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 257
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KOA - DEL-SG73P1JTTD1000F. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Überspannungsschutz, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 100ppm/K, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SG73P Series, productTraceability: No, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEL-SG73P1JTTD1000F. DEL-SG73P1JTTD1000F. Виробник : KOA sg73p.pdf Description: KOA - DEL-SG73P1JTTD1000F. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SG73P Series
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Produktbreite: 0.85mm