DEM8045Z-180M=P3
DEM8045Z-180M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_9121_DEM8045C_Z__reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 2.9A 76.8MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 76.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEM8045Z-180M=P3 DEM8045Z-180M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9121_DEM8045C(Z)_reference.pdf Description: FIXED IND 18UH 2.9A 76.8MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 76.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A