DEM8045Z-220M=P3
DEM8045Z-220M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_9121_DEM8045C_Z__reference-1569893.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND AUTO 22UH 3131 FERRITE CORE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 93.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEM8045Z-220M=P3 DEM8045Z-220M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9121_DEM8045C(Z)_reference.pdf Description: IND AUTO 22UH 3131 FERRITE CORE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 93.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A