DENO-25-0001
DENO-25-0001 SCHURTER Inc.
typ_DENO.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: FIXED IND 16A 27 MOHM TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 0.984" Dia x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 16A 27 MOHM TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 0.984" Dia x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DENO-25-0001 DENO-25-0001 Виробник : Schurter typ_DENO-1276019.pdf Power Inductors - Leaded DENO Grnd wire choke 16A
на замовлення 725 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DENO-25-0001 DENO-25-0001 Виробник : Schurter typ_deno.pdf Earth Line Choke Toroid 4mH 16A 27mOhm DCR RDL