DER0705-100
DER0705-100 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.5A; R: 0.432Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.432Ω
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.5A; R: 0.432Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.432Ω, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Tolerance: ±20%.