DER0705-3.3
DER0705-3.3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 2.14A; R: 0.034Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.3µH
Operating current: 2.14A
Resistance: 34mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 2115 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 2.14A; R: 0.034Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.3µH, Operating current: 2.14A, Resistance: 34mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Operating temperature: -40...85°C.