DES18-32GD82SCBQB
DES18-32GD82SCBQB Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 470mA
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 360MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 470mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 360MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES18-32GD82SCBQB DES18-32GD82SCBQB Виробник : Innodisk Innodisk_1_8_SATA_SSD_3SE2_P_Datasheet_AES-3106983.pdf Solid State Drives - SSD 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES