Продукція > INNODISK > DES18-32GD82SWBQB
DES18-32GD82SWBQB
DES18-32GD82SWBQB Innodisk
Innodisk_1_8_SATA_SSD_3SE2_P_Datasheet_AES-3106983.pdf
Виробник: Innodisk
Solid State Drives - SSD 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES Extended Temp
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES E, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 470mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 360MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES18-32GD82SWBQB DES18-32GD82SWBQB Виробник : Innodisk USA Corporation Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3SE2-P, AES E
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 470mA
Form Factor: 1.8"