DES25-64GD82SWAQB
DES25-64GD82SWAQB Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 64GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES EX
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 99.80mm x 69.80mm x 9.20mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 881mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 520MB/s
Speed - Write: 340MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 64GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES EX, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 99.80mm x 69.80mm x 9.20mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 881mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 520MB/s, Speed - Write: 340MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES25-64GD82SWAQB DES25-64GD82SWAQB Виробник : Innodisk Innodisk_2_5_SATA_SSD_3SE3_Datasheet-3107125.pdf Solid State Drives - SSD 64GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES Extended Temp