DES25-64GDK1KCCSL
DES25-64GDK1KCCSL Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 64GB 2.5" SATA SSD 3TE7
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 520MB/s
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 64GB 2.5" SATA SSD 3TE7, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES25-64GDK1KCCSL DES25-64GDK1KCCSL Виробник : Innodisk Download_file?5D99A0E7C762CE715D07F83D3713163051CCA972C7CF05A5D5F98F6AA4608ACBD0E6D54675F81BCD1C216619C126837529B229BDD6B753867F648F8EEED349A7C115054EA5F1927A669318BD634D340AD851E7CD1D36E52CC1DF5D5DC519B09B8AD969DEB8107AFF2E666C63 Solid State Drives - SSD 64GB 2.5" SATA SSD 3TE7