DES25-A28DK1GW3DL
DES25-A28DK1GW3DL Innodisk USA Corporation
innodisk_25_sata_ssd_3te7_innodisk_nand_datasheet.pdf
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: SSD 128GB 2.5" TLC SATA III
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 520MB/s
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 128GB 2.5" TLC SATA III, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES25-A28DK1GW3DL DES25-A28DK1GW3DL Виробник : Innodisk innodisk_25_sata_ssd_3te7_innodisk_nand_datasheet.pdf Solid State Drives - SSD 128GB 2.5" SATA SSD 3TE7 Extended Temp