DES25-B56DK1KCCQL
DES25-B56DK1KCCQL Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: SSD 256GB 2.5" TLC SATA III
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 520MB/s
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 256GB 2.5" TLC SATA III, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s.