Продукція > INNODISK > DES25-C12D82SWBQB
DES25-C12D82SWBQB
DES25-C12D82SWBQB Innodisk
Виробник: Innodisk
Solid State Drives - SSD 512GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES Extended Temp
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 512GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES E, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 99.80mm x 69.80mm x 9.20mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 881mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 520MB/s, Speed - Write: 340MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES25-C12D82SWBQB DES25-C12D82SWBQB Виробник : Innodisk USA Corporation Download_file?5D99A0E7C762CE715D07F83D37131630F0A9853386B492B6D4F92157A32CA1D902E041FF296E2F0239EFA62FE5C8D0305C5DBE6CF0690948BA6ABE46E4EEED2E0516F79D60E1830BE59E8B8A42AEAA986F9BE4725BB25D3CF0E6897FC88B510A2F9E5B2B27E6713267C3347D Description: 512GB 2.5" SATA SSD 3SE2-P_AES E
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 99.80mm x 69.80mm x 9.20mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 881mA
Form Factor: 2.5"