DES25-C12DK1KCCQL
DES25-C12DK1KCCQL Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 512GB 2.5" SATA SSD 3TE7
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 520MB/s
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 512GB 2.5" SATA SSD 3TE7, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DES25-C12DK1KCCQL DES25-C12DK1KCCQL Виробник : Innodisk Solid State Drives - SSD 512GB 2.5" SATA SSD 3TE7