DET01L-15
DET01L-15 MEAN WELL
det01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 1W, Вход: 5VDC, Выход: ±15В, изоляция 3000VDC, корпус SMD, -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 33mA, 33mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції DET01L-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DET01L-15 DET01L-15 Виробник : MEAN WELL det01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вход: 5VDC, Выход: ±15В, изоляция 3000VDC, корпус SMD, -40...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DET01L-15 DET01L-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DET01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 33mA, 33mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
DET01L-15 DET01L-15 Виробник : MEAN WELL MWECS00034_1-2552153.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1W 4.5-5.5Vin +/-15V +/-33mA Unreg SMT