DET01M-15
DET01M-15 MEAN WELL USA Inc.
DET01-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 1W, Вход: 12VDC, Выход: ±15В, изоляция 3000VDC, корпус SMD, -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DET01M-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DET01M-15 DET01M-15 Виробник : MEAN WELL det01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вход: 12VDC, Выход: ±15В, изоляция 3000VDC, корпус SMD, -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DET01M-15 DET01M-15 Виробник : MEAN WELL det01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вход: 12VDC, Выход: ±15В, изоляция 3000VDC, корпус SMD, -40...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт