DETN01M-12
DETN01M-12 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=824#1
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters 10.8-13.2Vin +/-12V +/-4.2-42mA 1W SMT
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції DETN01M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DETN01M-12 DETN01M-12 Виробник : MEAN WELL DETN01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±12V/±8.4...84mA, ізоляція 3KVDC, корпус SMD, -40…+90 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DETN01M-12 DETN01M-12 Виробник : MEAN WELL DETN01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±12V/±8.4...84mA, ізоляція 3KVDC, корпус SMD, -40…+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DETN01M-12 DETN01M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DETN01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV