DETN02L-12N
DETN02L-12N MEAN WELL
search.aspx?prod=DETN02-N
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - SMD 2W 5Vin +/-12Vout +/-8-83mA SMT Unregulated
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.99W, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 83mA, 83mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1.99 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DETN02L-12N Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=DETN02-N Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.99W
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 83mA, 83mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1.99 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV