DF1-13A1.33 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: IDC PROTECTOR 13POS 24AWG
Packaging: Bag
Features: 24 AWG
For Use With/Related Products: DF1 Series
Number of Positions: 13
Accessory Type: Cap (Cover)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDC PROTECTOR 13POS 24AWG, Packaging: Bag, Features: 24 AWG, For Use With/Related Products: DF1 Series, Number of Positions: 13, Accessory Type: Cap (Cover).
Інші пропозиції DF1-13A1.33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1-13A1.33 Виробник : Hirose Connector DF1_catalog-939002.pdf Headers & Wire Housings 13P IDC PROTECT ACCY 2.5MM PITCH CON