DF1-8S-2.5C
DF1-8S-2.5C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=2d&lang=en&num=DF1-8S-2.5C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 8POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 8POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 8, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
DF1-8S-2.5C DF1-8S-2.5C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=2d&lang=en&num=DF1-8S-2.5C Description: CONN SOCKET HSG 8POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Number of Positions: 8
Pitch: 0.098" (2.50mm)