DF10F4BN Amphenol Positronic
M012_2006_DragonFly.pdf
Виробник: Amphenol Positronic
Description: RECTANGULAR FEMALE
Features: Board Lock, Solder Retention
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 500V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 10
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black, Green
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECTANGULAR FEMALE, Features: Board Lock, Solder Retention, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 500V, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 10, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Green, Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF10F4BN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF10F4BN DF10F4BN Виробник : Amphenol Positronic M012_2006_DragonFly.pdf Power to the Board DragonFly Gold Plating 10 Pos 20 AWG Copper Alloy Female Right Angle 2 Row