DF11-12DEP-2A
DF11-12DEP-2A Hirose Connector
DF11_26DP_2DS_252852_2529_CL0543_0544_8_52_Catalog-8409642.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 12P TIN W/PNL LOCK
на замовлення 897 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 12POS 2MM, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Pitch: 0.079" (2.00mm), Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins, Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 12.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF11-12DEP-2A DF11-12DEP-2A Виробник : Hirose df11catalogendf11cat.pdf Conn In-Line Adapter HDR/HDR 12 POS 2mm Solder ST Panel Mount Bag
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DF11-12DEP-2A Виробник : Hirose DF11%20Datasheet.pdf Conn In-Line Adapter M/M 12 POS 2mm Solder ST Panel Mount Bag
на замовлення 385 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 160
DF11-12DEP-2A DF11-12DEP-2A Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF11%20Datasheet.pdf Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 12POS 2MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins
Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)