Продукція > HIROSE > DF11-22DS-2C
DF11-22DS-2C
DF11-22DS-2C Hirose
df11catalogendf11cat.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing HDR 22 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
на замовлення 4760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 863
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 22, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF11-22DS-2C DF11-22DS-2C Виробник : Hirose Connector DF11_26DP_2DS_252852_2529_CL0543_0544_8_52_Catalog-2448894.pdf Headers & Wire Housings 2MM RECEPT HOUSING 22P DUALROW CRIMP
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
DF11-22DS-2C DF11-22DS-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF11&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF11_CAT Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 22
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Мінімальне замовлення: 13
DF11-22DS-2C DF11-22DS-2C Виробник : Hirose df11catalogendf11cat.pdf Conn Housing HDR 22 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag