Продукція > HIROSE > DF11-26DS-2C
DF11-26DS-2C
DF11-26DS-2C HIROSE
DF11.pdf
Виробник: HIROSE
Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 26; SignalBee; crimped
Electrical mounting: crimped
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Type of connector: wire-wire/PCB
Manufacturer series: SignalBee
Connector variant: w/o contacts
Contacts pitch: 2mm
Number of pins: 26
Connector pinout layout: 2x13
Spatial orientation: straight
Connector: plug
на замовлення 61 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 2,00mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 26; SignalBee; crimped, Electrical mounting: crimped, Kind of connector: female, Mechanical mounting: for cable, Type of connector: wire-wire/PCB, Manufacturer series: SignalBee, Connector variant: w/o contacts, Contacts pitch: 2mm, Number of pins: 26, Connector pinout layout: 2x13, Spatial orientation: straight, Connector: plug.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF11-26DS-2C DF11-26DS-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF11&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF11_CAT Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 2
на замовлення 1709 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
DF11-26DS-2C DF11-26DS-2C Виробник : Hirose Connector DF11_26DP_2DS_252852_2529_CL0543_0544_8_52_Catalog-2448894.pdf Headers & Wire Housings 2MM RECEPT HOUSING 26P DUALROW CRIMP