DF11-30DS-2C
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF11-30DS-2C
Код товару: 130203
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF11-30DS-2C DF11-30DS-2C Виробник : HIROSE DF11-XXDS-2C.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 30; SignalBee; crimped
Electrical mounting: crimped
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Type of connector: wire-wire/PCB
Manufacturer series: SignalBee
Connector variant: w/o contacts
Contacts pitch: 2mm
Number of pins: 30
Connector pinout layout: 2x15
Spatial orientation: straight
Connector: plug
на замовлення 67 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
DF11-30DS-2C DF11-30DS-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF11-30DS-2C Description: CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DF11-30DS-2C DF11-30DS-2C Виробник : Hirose Connector DF11_26DP_2DS_252852_2529_CL0543_0544_8_52_Catalog-2448894.pdf Headers & Wire Housings 2MM RECEPT HOUSING 30P DUALROW CRIMP
Мінімальне замовлення: 11
DF11-30DS-2C Виробник : Hirose ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF11-30DS-2C Conn Housing PL 30 POS 2mm Crimp ST Panel Mount Black Bag