DF13-13P-1.25DSA
DF13-13P-1.25DSA Hirose Connector
DF13_Catalog_D31687_en-2486995.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 1.25MM V PCB HEADER 13P THRU-HOLE TIN
на замовлення 768 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 13 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF13-13P-1.25DSA Виробник : Hirose DF13.pdf Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 13 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 100 шт:
DF13-13P-1.25DSA DF13-13P-1.25DSA Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF13.pdf Description: CONN HDR 13POS 1.25MM STR TIN