DF13-5S-1.25C
catalogdownload?category=DF13
Код товару: 130207
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF13-5S-1.25C DF13-5S-1.25C Виробник : Hirose df13catalogendf13cat.pdf Conn Housing PL 5 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount Beige Bag
на замовлення 5822 шт:
Кількість Ціна
DF13-5S-1.25C DF13-5S-1.25C Виробник : Hirose Electric Co Ltd catalogdownload?category=DF13 Description: CONN RCPT HSG 5POS 1.25MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Beige
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
DF13-5S-1.25C DF13-5S-1.25C Виробник : Hirose Connector DF13_Catalog_en_DF13_CAT.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM RECEPT HSNG 5P SINGLE ROW CRIMP