DF1B-12EP-2.5RC
DF1B-12EP-2.5RC Hirose Connector
DF1B_catalog-939044.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW 12P INLINE PLUG
на замовлення 1384 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn Housing RCP 12 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-12EP-2.5RC DF1B-12EP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?file_category_id=4&item_id=41&is_series=1 Description: CONN PLUG HOUSING 12POS 2.5MM
на замовлення 100 шт:
DF1B-12EP-2.5RC Виробник : Hirose ?file_category_id=4&item_id=41&is_series=1 Conn Housing RCP 12 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag